• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowa księgowość dla Twojej firmy

Firma CDS Finance wprowadza do oferty usługę księgowości dla małych i średnich przedsiębiorstw. PROMOCJA! Dla pierwszych 100 firm zapewniamy bezpłatną księgowość. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju.
Zainteresowany? Wyślij mail na adres wspolpraca@cdsfinance.pl ze swoimi danymi kontaktowymi, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą.
Odpowiedz
 Podziękowali: hugalikk

A jak długo będzie trwać ta darmowa księgowość? Czy oferta jest nadal aktualna??
Odpowiedz
W serwisie ... pierwsze 45 dni jest całkowicie darmowe. Można się zaznajomić z aplikacją Smile Fajna , prosta stronka do prowadzenia księgowości firmy
Odpowiedz
Jeśli ktoś nie zna się na rachunkowości to myślę, że mimo wszytko wziąć księgową na etat albo zlecić prowadzenie papierkowej roboty doświadczonej osobie z biura rachunkowego. Znajomość przepisów prawa jest konieczna nie tylko ze względu na wysokie kary z US nakładane w razie pomyłki ale też oszczędności na składkach itp.
Odpowiedz
bardzo dobra jest ta strona do prowadzenia księgowości online, dzięki za pomysł !
Odpowiedz
No nie wiem, dla początkujących również proponowałabym wybrać profesjonalną firmę, która pomoże rozliczyć się ze wszystkich kosztów i popchnie biznes dalej. Samemu można zrobić więcej krzywdy, niż pożytku.
Odpowiedz
Ja na twoim miejscu bym po prostu samodzielnie prowadziła księgowość. Nie jest to wcale takie trudne. Ja korzystam z łatwego w obsłudze i intuicyjnego programu SKP Super Księga Podatkowa. Teraz do 10 czerwca można go kupić z 75% rabatem z okazji 20-lecia istnienia na rynku. Moim zdaniem warto zainwestować, bo masz potem dostęp do wszystkich aktualizacji i pomocy technicznej. sprawdź na http://www.ksiegapodatkowa.pl
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika oszczednybiznes
WątkiDataOdpowiedzi
Nowy produkt dla Przedstawicieli/wysokie prowizje25.06.2012, 14:091
Nowy produkt dla Przedstawicieli/wysokie prowizje25.06.2012, 14:085
Zmniejszenie składek do Zusu na 350 zł/m-c25.06.2012, 14:079
Współpraca przy sprzedaży produktów inwestycyjnych Aegon, AXA. Najwyższe prowizje!25.06.2012, 14:040

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom