• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto się szkolić?
Czy ktoś z Was może polecić jakieś na które warto się skusić? Chodzi mi o porządną firmę szkoleniową, a nie taką, która dopiero zaczyna testować swoje umiejętności na klientach. Dokładnie interesuje mnie szkolenie ze sprzedaży ( metody, techniki , rozwiązania ). Widzę, że coraz więcej osób decyduje się na szkolenia- nie są one takie drogie jak mi się wydawało. Myślę , że to nie tylko idealne rozwiązanie dla mnie jako dla sprzedawcy ale i dla moich pracowników. Czy ktoś z Was miał do czynienia z takimi szkoleniami? Byłbym wdzięczny za wszystkie ważne informacje, wasze opinie i oczywiście szkolenia, które osobiście polecacie. Wydaje mi się, że to całkiem dobry krok dla każdego sprzedawcy. Wiem, że szkolenia są na pewno dostępne w większych miastach a jak z mniejszymi miejscowościami? Interesują mnie takie miasteczka jak Bełchatów, Grodzisk Mazowiecki , Piaseczno, Piastów.
Odpowiedz

To może nam napisz w jakim zakresie chcesz szkolić ludzi? bo tematów szkoleń jest tak dużo, że można ugrzęznąć.

Zastanów się co w Twojej firmie wymaga poprawy i pod tym kierunkiem ustal kierunki szkoleń.
Zależy też od budżetu jaki posiadasz.
Odpowiedz
Polecam do szkoleń sprzedażowych, rozwoju osobistego Mateusza Grzesiaka. Wujek google z łatwością Ci go przedstawi. Stawki ma wysokie, ale kadrę będziesz miał zarąbistą i spijał śmietankę z tortu, czy jak to tam się mówi Wink

Z resztą na filmach w necie opowiadał o wielu błędach. Przemodeluje Ci pracowników tak, że sam ich nie poznasz.
Odpowiedz
Tak, z całą pewnością możesz brać w ciemno Mateusza Grzesiaka. Musisz mieć tylko worek pieniędzy ;-) który jak sądzę CI się zwróci.
Jeśli masz budkę z kurczakami, to można pomyśleć o tańszej opcji szkoleniowej. Jeśli masz salony samochodowe lub firmę z eksklusywnym produktem, wal do Mateusza.
Odpowiedz
Szkolenia są ważne, bo dzięki temu zdobywany doświadczenie i umiejętności. Pracodawca dobrze patrzy na kogoś kto ma jakieś odbyte praktyki czy szkolenia. Kursy też są mile widziane.
Odpowiedz
Każde szkolenie jest na wagę złota. Warto również zaznaczyć, że pracodawcy coraz częściej patrzą na to czy posiadamy np kurs pierwszej pomocy, który czasami może uratować komuś życie.
Dlatego warto się szkolić Smile
Odpowiedz
jeśli sprzedaż, to tylko www.sprzedaz.edu.pl . Tam masz szkolenia dla dwóch grup menadżerów sprzedaży, albo pracowników działów sprzedażowych. Każde szkolenie to cykl 8 dniowych spotkań, po którym zdajesz egzamin. Nie każdy może go ukończyć. Na takie szklenie możesz zapisać się sam, albo może to zrobić pracodawca. Mój szef wysłał na takie szkolenie 2 menadżerów z mojego działu. 1 zdał i dostał dyplom, a drugi niestety nie, ale będzie podchodził do szkolenia jeszcze raz.
Odpowiedz
Ale z tego co widzę, to na to szkolenie można zapisać się również samemu. Niekoniecznie musi to zrobić szef. Fajne te szkolenia i patrząc po cenach to wcale nie takie drogie. Sprawdziłam koszty podobnych szkoleń i są one w niektórych przypadkach wyższe, ale trwają zdecydowanie krócej i nie otrzymuje sie po nich dyplomu Praktyka sprzedaży. Ja akurat nie wybieram się na takie szkolenie, bo jestem tylko szeregowym pracownikiem działu. Ale szef często urządza am jakieś szkolenia w firmie. Jedne to powtórzenie tego co umiemy - strata czasu, a inne wręcz przeciwnie- uczymy się fajnych i przydatnych rzeczy
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika handlowiec
WątkiDataOdpowiedzi