• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy są jakieś standardy bezpieczeństwa?
Czy banki maja jakieś standardy bezpieczeństwa? czy są one za to oceniane? Bo w sumie to nie było by głupie, a nigdy nie wiedziałem żeby jakiś bank chwalił sie w reklamie że ma najwyższy standard.
Odpowiedz

No nie wyobrażam sobie żeby nie było, z całą pewnością systemy informatyczne muszą być jakoś zabezpieczone. Skarbiec też by wypadało. Zasady co do transportu, z cała pewnością też są (kiedyś w Galileo było coś takiego).
Odpowiedz
Ale są jakieś certyfikaty? albo przepisy które to okreslaja?
Odpowiedz
Ja myślę że certyfikatem, są opinie klientów, wzmianki w prasie, i generalnie wtopy jakie bank zaliczył na tej płaszczyźnie.
Odpowiedz
Nie znalazłem na stronach banków żadnej informacji o czymś takim, wiec chyba nie ma. Banki starają się same zadbać o kasę żeby jej nie stracić i tyle.
Odpowiedz
duzo łatwiej znaleźć coś o zabezpieczeniu internetowych serwisów bankowychSmile

http://digisight.wordpress.com/2006/11/2...orownanie/
Odpowiedz
Czytałem artykuły o tym i jestem zadowolony z zabezpieczeń wykorzystywanych w Polskiej bankowości Smile
Odpowiedz
Ja również muszę przyznać iż w tym wypadku nie mam żadnych, jakichkolwiek zastrzeżeń Smile Bankowość w Polsce stoi na dobrym poziomie i wpadki są minimalne.
Odpowiedz
Ja też nie narzekam na polskie banki. Konkurencja jest zbyt duża, żeby bank mógł pozwolić sobie na zaniedbania. Jednak wpadka to może być przecież koniec. Program do pitów 2012 musi być bezpieczny, a co dopiero system w banku. Nie miałam żadnych złych przygód i ufam swojemu bankowi.
Odpowiedz
Troszkę śmieszne by było gdyby bank nie miał zabezpieczeń Smile są kody, piny, tokeny, konsultanci i jakiś haker amator nie włamie się na to. Są też systemy monitorujące to wszystko.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika memo
WątkiDataOdpowiedzi
umowa zlecenie - podatki14.10.2011, 19:517

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom