• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś zarobił coś na systemach internetowych ?
Jestem ciekaw czy ktoś faktycznie zarobił jakąś konkretną kasę na tych różnych reklamach, surf barach i innych tego typu firmach. Z pewnością jakieś grosze idzie zarobić ale czy to wystarczy chociaż na zapłacenie internetu ? Chodzi mi dokładnie o to czy ktoś może udokumentować jakieś realne większe zarobki.
dom za 200 tysięcy? - zapraszam na mój blog poświęcony budowie
Odpowiedz

(04.01.2013, 10:16)dirtu napisał(a):  Z pewnością jakieś grosze idzie zarobić ale czy to wystarczy chociaż na zapłacenie internetu ? Chodzi mi dokładnie o to czy ktoś może udokumentować jakieś realne większe zarobki.

Owszem można zarobić na takich programach i to nawet więcej niż na opłacenie internetu, a jeśli chodzi o dokumentację zarobków to ja korzystam z programu Varico do e-księgowości. Wiem dzięki temu ile odprowadzać podatku od zarobionych kwot.
Odpowiedz
Da się zarobić ale tylko wtedy gdy masz bardzo dużą ilość osób poleconych. W przeciwnym wypadku nie ma co marnować czasu na klikanie za 1 grosz. Wystarczy policzyć ile razy trzeba kliknąć w reklamę aby zarobić np. 100 zł. Trzeba wziać pod uwagę również czas jaki poświęca się na jeden klik. Przeważnie jest to 30 sekund, co na godzinę daje zarobek 1,2 zł. To jest bardzo mało.
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz
Takie rzeczy są dla naiwnych ludzi wielką głupot ludzką jest działanie w takich systemach. ludzie tracą bardzo dużo czasu i zapewne nigdy nie otrzymają żadnej wypłaty, a jeśli tak, to będą to tak małe pieniądze o których nawet nie warto wspominać.Ten czas warto przeznaczyć na szkolenie się kub zdobywanie wiedzy.
Odpowiedz
Da się zarobić, tylko trzeba chcieć Smile tak jak wszędzie. Pokażę wam przykład: http://www.zarabiaj.net/zaplacily.php . Kiedyś bawilem się trochę w te systemy i sam nie zarobiłem dużo ale ta strona jest już kilka lat w sieci i raczej te potwierdzenia są pewne.
Odpowiedz
Takie bzdury to dla ludzi naiwnych i nie ceniących swojego czasu.Na takie systemy nabiera się młodzież oraz ludzie wierzący że klikaniem można zarobić fortunę. Dajcie sobie spokój z takimi sposobami na zarabianie.
Odpowiedz
Nie można wszystkiego wkladać do 1 worka.

Sprawdzone które NIE płacą to: surfbary, buksy- płacenie za klikanie w reklamy i otwieranie maili, ankiety.

Można coś zarobić na programach partnerskich, ale niewielkie pieniądze (może kilkaset złotych miesięcznie), choć znam 1 wyjątek z porządną kasą.
Odpowiedz
A ja mówię, że się da zarobić, tak jak pokazał Pawel. Kiedyś też się bawiłem w takie rzeczy i faktycznie spłynęło mi trochę grosza, jednak było to nieporpocjonalne do czasu jaki na to poświęcałem. Kilka lat temu było tak, że firmy tego typu pojawiały się jak grzyby po deszczu ale tylko niektóre były solidne, zdarzały się też oszuści. Tak jak w każdym biznesie, żeby zarobic trzeba zainwestować. Tutaj tak samo. Trzeba zapisać się do kilkudziesięciu programów, stworzyć stronę, wypozycjonować ją by miała dużą oglądalność (tu konkurencja jest wysoka i na start potrzebne jest kilkaset zł). Dzięki takiej stronie można pozyskać poleconych. Opłacać się będzie jak około 80-90 % zarobków będą generować poleceni użytkownicy. Sami klikając w reklamy tracimy tylko czas i nazbieramy grosze.
www.zpci.pl - szkolenia informatyczne
Odpowiedz
Nigdy nie próbowałem i w sumie nigdy nie słyszałem, żeby ktoś na tym dobrze zarabiał Smile Jak dla mnie strata czasu z takim klikaniem ;p
Odpowiedz
Również to każdemu tłumaczę, wiadomo że cześć osób się na to nabiera a korzyść mają tylko firmy, oczywiście maja poustawiane limity wypłat do których przeważnie nigdy nie dochodzi, bo człowiek musiałby kilka lat chyba spędzić na klikaniu.
Odpowiedz
 Podziękowali: Adrian

Ostatnie tematy użytkownika dirtu
WątkiDataOdpowiedzi
kurier rowerowy - ciekawy pomysł na biznes23.01.2013, 09:3625
Jaki serwer pod sklep ?22.01.2013, 23:1929
Kredyt na działkę i dom22.01.2013, 22:598
Hop lokata w Inteligo22.01.2013, 22:581
Jakie opłaty związane z korepetycjami ?10.01.2013, 12:2610

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom