• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy Forex się opłaca ???
Zaczynam zastanawiać się nad inwestowaniem. Oczywiscie największą popularnością cieszy się dziś Forex. Mam jednak obawy czy to się opłaca - czy nie stracę inwestycji?
Poradźcie !!
Odpowiedz

Również zacząłem interesować się tematyką grania na giełdzie walut.Słyszałem również, że żeby zarabiać a nie tracić jak większość ludzi, trzeba mieć wieloletnie doświadczenie i własnego mentora, który nauczy nas wszystkiego od samego początku podstaw i nie popełniania karygodnych błędów.
Odpowiedz
Też ostatnio zaczęłam się nad tym zastanawiać. Ale to temat rzeka i zanim przebrnę przez to wszystko to sporo czasu minie. Macie jakieś ciekawe stronki z informacjami na ten temat? Czy warto? Jak zacząć? itd. Byłabym wdzięczna Smile
Odpowiedz
Z tego co zauważyłem to forum spełnia fajna opcję w wymienianiu się własnym doświadczeniem im nas będzie więcej tym bardziej na tym zyskamy.Mam nadzieje że z czasem również będę doświadczonym i będę miał pokaźne zyski, również mnie ten temat zainspirował.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika aicha2583
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom