• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czek w USD - jaki bank ?
Witam, macie może pomysły w jakim banku odpowiednio zrealizować czek USD ? Który bank najlepiej będzie mógł przewalutowań tą kwotę. JAk wiadomo banki i tak robią przewalutowanie po swojemu, jednak jak można się domyśleć, warunki są lepsze i gorsze. Jaki więc bank polecacie akurat dla takowej waluty ?
Odpowiedz

Ja korzystałem z usług kredyt banku mam tam konta w USD i EURO więc problemu nie było dużego, koszt zrealizowania wyniósł mi ok 20zł a przewalutowanie to w przez Bank w stanach chyba i u nas, już dokładnie właśnie nie pamiętam.
Odpowiedz
w zasadzie praktycznie w każdym banku można zrealizować czek i nie powinno być z tym problemu, wiadomo że trochę to może trwać bo takie są przepisy.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496