• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co zmieniłbyś w swoim banku
Witam, co zmieniłbyś w swoim banku ? Jakie rzeczy byś dodał, zmienił ? Ja z pewnością oprocentowanie kredytów, lekko bym zmniejszył, ale to chyba marzenie każdego klienta, dosłownie każdego banku dostępnego w Polsce Smile Wszystko w tym wypadku jest na ogół bardzo jasne i oczywiste Smile
Odpowiedz

W swoim banku ? Z pewnością prowizje, z pewnością chcialbym mieć wprowadzone przelewy ekspresowe których akurat u mnie nie ma, ale na to powoli czekam, albowiem metoda przekazywania przelewów natychmiastowych jest coraz bardziej rozwijana i jak najbardziej ciekawa w swoim odpowiednim znaczeniu.
Odpowiedz
Ja akurat mam, więc mogę się uznawać szczęśliwcem Wink Zmieniłbym czasem operatorów linii, ale to chyba zmora każdego banku Wink
Odpowiedz
Ja mam konto w mbanku i zdecydowanie irytuje mnie brak wpłatomatów. No i ostatnio nie mają dobrej oferty co do lokat. Kiedyś to był naprawdę świetny bank, ale teraz nieco się popsuł.
Odpowiedz
Mam konto w Pekao S.A.
Dwa konta które miały być niby darmowe Smile Ew. prowizja 99 gr miesięcznie a z tego co widzę to mi ok 3 zł ciągnie co miesiąc z jednego konta i nie wiem za co. Ale to akurat mały problem. W swoim banku zmieniłbym BOK. Niektóre Panie są że tak powiem "tępe" i nie można się dogadać jeśli chodzi o problemy z kontem Smile sam czasami tłumaczę im a one mnie tylko poprawiają hehe.
Odpowiedz
opłaty,są zbyt duże za używanie karty,za wypłacanie w innych bankomatach.
Odpowiedz
Przede wszystkim szybciej aktualizowałabym wypłaty i zmniejszyła koszty utrzymania konta. I chciałabym wiedzieć za co płacę co miesiąc 20zł skoro moje konto jest darmowe...
Polecam: Buty robocze

Odpowiedz
myślę, że chciałbym aby bank, z którym współpracuje moja firma był bardziej przyjazny jeśli chodzi i terminy płatności itp. Bo czesto księgowośc mnie zjada nawet jeśli korzystam z programu Varico do prowadzenia księgowości. Nie nadążam na czas i potem są problemy.
Odpowiedz
Posiadam konto w PEKAO SA. i denerwuje mnie w tym banku sposób autoryzacji przelewów. Nie chciałbym tego robić przez kody jednorazowe tylko przez tokena na sms tak jak jest to robione w mbanku.

Zmieniłabym system wewnętrznych przelewów, kiedy muszę przelać pieniądze z jednego konta na drugie w tym samym banku.
Odpowiedz
zbyt duże opłaty za wszystko,za wypłaty,za przelewy,za karty.
Odpowiedz
Generalnie korzystam z dwóch znanych darmowych banków w Polsce, jestem zadowolony z takich możliwości jakie mam.Moje spostrzeżenia jeżeli chodzi o banki to oczywiście brak opłat za wszystko Smile przecież banki zarabiają dzięki nam więc absurdem jest płacenie za prowadzenie konta.
Odpowiedz
Mam konto w BPH i zmieniłbym, a właściwie zlikwidował opłaty za prowadzenie konta, kartę oraz rozszerzył sieć darmowych bankomatów.
Odpowiedz
Na przykład to żebym nie musiał płacić za prowadzenie konta złodzieje kurde
Odpowiedz
Nie podoba mi się coś takiego: mam konto w banku od 15 lat i co miesiąc płacę opłatę za prowadzenie konta np. 15 pln. Widzę że na runku są tańsze konta, więc idę zlikwidować to moje za które "tyle" płacę. Pani w oddziale proponuje mi wówczas nowe konto za 0. Nie podoba mi się więc sytuacja, gdy nowi klienci traktowani są lepiej niż "starzy"... W ten sposób Bank stracił klienta.
Szukasz programu do faktur? Zobacz tutaj.
Odpowiedz
mam konto w bzwbk i też mam naliczane jakieś dziwne opłaty, prowizje itd. a jestem już długo ich Klientem...też mnie wkurza to, ze dobrze traktuje się przyszłych Klientów, a nie obecnych
Odpowiedz
konto mam w mBanku. Jeżeli chodzi o ofertę produktową nie jest źle, aczkolwiek gdybym miał taką możliwość poprawiłbym jakość obsługi telefonicznej. Nie wszystko jest zawsze precyzyjnie wyjaśnione, a niestety w mkioskach niewiele można załatwić.
Odpowiedz
Nic bym nie zmieniał, no może jedynie podwyższył oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych Wink
Czy warto mieć konto w banku Smart http://bankowe-konta.info/konto/smart/ opinie klientów.

Odpowiedz
Szczerze ? To nic bym nie zmieniała w sygma banku jest mi dobrze przecież nie mogę znieść całkowicie opłat by mieć wszystko za darmo ,a dal mnie sygma bank ma najlepszą ofertę Smile
Odpowiedz
Marzyłoby mi się, aby mój bank nie pobierał opłat za wypłatę pieniędzy z obcych bankomatów.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom