• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co o tym sądzicie?
Dziś rano natknąłem się na takie oto ogłoszenie. Niby wszystko fajnie, ale wierzyć mi się nie chce, że ktoś za nic da mi 350 zł....

"Z okazji pierwszych urodzin forum o opcjach binarnych opcjabinarna.com.pl biorę udział w konkursie, w którym do wygrania jest 350pln. Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na forum opcjabinarna.com.pl i wykonać zadania, które znajdują się w tym temacie: http://opcjabinarna.com.pl/showthread.php?tid=400. Im więcej wykonanych poprawnie zadań, tym więcej zdobywa się losów, a w raz z nimi szansę na zdobycie nagrody o wartości 350pln."
[Obrazek: L3SdSSe.jpg]

Trochę mi to zalatuje SCAMem, choć nie widzę, żeby trzeba było cokolwiek wpłacać.
Co myślicie?
Odpowiedz

nie wierzę w wiarygodnosć takich ogłoszeń
Odpowiedz
to raczej jakaś ściema..pewnie po przeczytaniu regulaminu okaże się że jest jakiś haczyk w tym
Odpowiedz
Nie wierzę w takie coś..to raczej ściema.
Odpowiedz
Ta grafika jest wykonana bardzo amatorsko więc ? Nie wygląda wiarygodnie, więc nie dałabym się na to namówić.
Odpowiedz
racja, nawet grafika jest amatorska, tym bardziej nie wierzę
Odpowiedz
rowniez nie wierze ze to prawda Smile
Odpowiedz
Jak dla mnie to też jest to dość naciągane i raczej bym nie wierzyła w takie oferty.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Bezimienny
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom