• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co aktualnie czytacie?
Co aktualnie czytacie? Jaką książkę możecie polecić?
Odpowiedz

Większość książek mnie nudzi. Wciągnąć potrafią mnie jedynie sensacje, thrillery i kryminały. Z tych pierwszych polecam "Relacja Rodzinna" - w odróżnieniu od wielu powieści sensacyjnych, w tej autor nie epatuje chamstwem i przemocą.
Odpowiedz
Jeśli czytacie poradniki, to ostatnio wyszedł całkiem niezły pt. "Strategia prze-myślenia - elementarz sukcesu" - pomaga przejść od wyobrażeń o własnym życiu do ich fizycznego zaistnienia. Jest krótki, więc czyta się go szybko. Polecam.
Odpowiedz
Obecnie zabieram się za "Skazani na zyski", nową książkę Piotra S. Wajdy o inwestowaniu, głównie dla początkujących, ale powinna zainteresować także bardziej doświadczonych. To chyba jedyna pozycja na polskim rynku opisująca tak dobrze różnice pomiędzy spekulacją, a inwestycją.
Odpowiedz
Ja jestem w trakcie czytania Czerwonego pająka Bondy. A potem zabieram się za nową powieść Cobena.
Odpowiedz
Obecnie czytam Wandę Anny Kamińskiej.
Odpowiedz
Kobietom z nowości mogę polecić "A ja żem jej powiedziała...", a mamom dodatkowo "Witaminowe urodziny" - w książce tej urodziny dziecka to okazja nie tylko do świętowania, ale i krzewienia wiedzy o tym, co nie tylko smaczne, ale i zdrowe, jak to ugotować, jak zachowywać się przy stole.
Odpowiedz
Ze względu na brak czasu czytam raczej niewiele, ale mogę polecić "Feralna umowa" - mamy tu zwyczajnych ludzi wmieszanych w wielkie spiski, ogrom trudności, jakie muszą pokonać, aby rozwikłać intrygę.
Odpowiedz
Czytam teraz najnowszą książkę Harlana Cobena.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wiolaa7
WątkiDataOdpowiedzi
Meble wypoczynkowe do salonu - jakie?01.02.2018, 10:066
Meble do jadalni31.01.2018, 12:0710
Ubezpieczenie na życie z UFK23.12.2017, 12:452
Access point - jaki wybrać?14.09.2017, 13:342
Jak odzyskać odszkodowanie?28.08.2017, 09:212

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom