• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cichy inwestor - ktos zawarl taka umowe??
Witam

Potrzebuje kontaktu z osoba ktora zawarla umowa tzw. spolki cichej.
Polskie prawo nie precyzuje tego okreslenia lecz prawo cywilne daje wolnosc zawiarania umow.

Czy to realnie funkcjonuje?
Odpowiedz

Jak sobie wyobrażasz taką współpracę z osobą obcą ? Nawet z kimś dobrze znajomym czy rodziną mogą być problemy w przyszłości.
Według mnie już na starcie gwarantuje się upadek.
Odpowiedz
Dzieki za opinie ale troche odpowiedz nie wnosi niczego szczegolnego a napewno nie daje odpowiedzi na moje pytanie...

Poza tym wychodzac z Twojego zalozenia nie powinny istniec podmioty gospodarcze zwane potocznie spolkami s.c, z.o.o., s.a. etc...
Wychodzac z zalozenia logicznego....... HEELLLLLOOOOO......... rozmawiamy o umowie - czyli dokumencie ktory okresla obowiazki i warunki porozumienia...

P.S. TELEKOMUNIKACJA POLSKA POWINNA UPASC NA STARCIE JAKO S.A.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika 3one
WątkiDataOdpowiedzi
H E L P - potrzebuje naprostowania25.11.2012, 13:230
A może ja i wy zostaniemy Aniolami biznesu??22.11.2012, 12:146
Camping czy firma IT - dwa pomysly, a wasze opinie?03.11.2012, 10:160
Kredyty inwestycyjny/firmowy - TYLKO TEN30.10.2012, 10:502
Mini system gieldowy - zainwestujemy28.10.2012, 02:456

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom