• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chmura Faktur
Wcześniej korzystałam z różnych programów albo wystawiałam ręcznie faktury. Wszystko zbierałam i na początku miesiąca przekazywałam do księgowej. W tym miesiącu jednak księgowa zasugerowała mi żebym od września wysyłała na bieżąco przez chmurę faktur. Czy ktoś korzysta z tej opcji i może coś podpowiedzieć? Księgowa mówi, że to bezpłatne, ale czy aby na pewno?
Odpowiedz

Tak, bezpłatne i bez limitu, właśnie się zapoznaję z tematem. Możesz się zarejestrować i spróbować jak to działa, bo z tego, co widzę to funkcji jest znacznie więcej niż tylko wystawianie faktur czy przechowywanie ich w chmurze
Odpowiedz
Możesz na przykład przesyłać faktury do księgowej albo ponaglenia do swoich klientów, jeżeli na czas nie płacą. Wink Przydatne.
Odpowiedz
Raczej zależało mi najbardziej na możliwości wystawienia w prosty i intuicyjny sposób każdego rodzaju faktury i na tym, żeby program był darmowy. Testuje od początku września i nie znalazłam opcji za którą musiałabym cokolwiek zapłacić. Wszystko mam wąłśnie w chmurze  w jednym miejscu. Jak na razie mi sie podoba. Wy długo już korzystacie?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Patiska
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom