• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budownictwo pasywne
Witam,

Czy ktoś z Państwa słyszał o budynkach pasywnych ? Podobno są energo oszczędne, w zimie chłodzą w lecie zatrzymują ciepło?

Taka inwestycja wydaje się być sensowna, natomiast nie jestem pewna czy w Polsce ten trend ma szanse się przyjąć. U nas bycie eko jeszcze nie jest zbyt modne Wink

Co myślicie?
Odpowiedz

Myślę, że musi minąć kilka lat, zanim w Polsce będzie to modne. Świadomość ekologiczna Polaków jest coraz większa, więc jestem dobrej myśli.
Odpowiedz
Wbrew pozorom budownictwo eko jest coraz bardziej doceniane. To przecież przyszłość i wiele cenionych firm sięga po te rozwiązania.Ja również przeglądając projekty domów spotkałam się z tymi rozwiązaniami.Między innymi projekt domów drewnianych mnie bardzo zainteresował http://www.archeton.pl/projekty-domow-w-...rewnianego Warto przeglądać projekty bo oferty są na prawdę takie że nigdy sama bym na to nie wpadła Tyle jest ciekawostek technologicznych.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Gośka99
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom