• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog "Get Paid 2.0"
Używasz FB ADS do promowania swoich stron/FP/LP? Zachęcam do zapoznania się z moimi doświadczeniami i przemyśleniami na temat doboru grupy docelowej na facebooku. Nie wszystko jest tu takie proste, jak się z pozoru wydaje Smile

Link : Skuteczna reklama na Facebook?u, czyli jak zdefiniować grupę docelową w ?Facebook Ads?

.
Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)
Odpowiedz

Statystyki wejść na bloga, używane metody reklamowania, omówienie wprowadzonych zmian, planów na przyszłość i inne, bardziej luźne, przemyślenia blogowe Smile W skrócie : zapraszam do kolejnego wpisu z serii "przemyśleń blogowych" Smile

Link : Przemyślenia blogowe ? część 9

.
Odpowiedz
Dzisiaj opublikowałem pierwszy wpis z nowej kategorii - "oszczędzanie", zapraszam Smile

?Nieważne ile zarabiasz, ważne ile z tych pieniędzy zostaje w Twojej kieszeni.?

Link : Odkładanie pieniędzy jako skuteczna droga do ?bogactwa?

.
Odpowiedz
Cześć! Zebrałem i opisałem siedem, według mnie, najczęściej popełnianych błędów w promowaniu programów partnerskich. Sam, niestety, przeszedłem przez wszystkie, a Ty?Smile

Link : Najpopularniejsze błędy zarabiających w programach partnerskich (CPA)

.
Odpowiedz
Dawno nic nie napisałem na blogu, także dzisiaj krótko, skromne 2500 słów na rozgrzewkę :>

- Rola partnera w programach partnerskich

- Plusy i minusy zarabiania w pojedyńczych programach partnerskich i sieciach afiliacyjnych

- Wyznaczniki jakości, czyli na co zwracać uwagę przy wyborze programów zarobkowych

Zapraszam Smile

Link do wpisu: Wyznaczniki jakości pogramów partnerskich i sieci afiliacyjnych

.
Odpowiedz
Myślę, że nie będę daleki od prawdy pisząc, że na początku każda zarabiająca w internecie osoba popełnia takie błędy. Ja też je popełniałem bardzo długo ? czego czasami ogromnie żałuję.

Mam nadzieję, że tym wpisem pomogę Wam ustrzec się od tych podstawowych zaniedbań i zachować efekty swojej pracy na dużo dłużej Smile Tekst okaże się przydatny zwłaszcza jeśli używasz ?marketingu szeptanego?, bez względu na to jakie oferty reklamujesz Smile

Link do wpisu: Zarządzanie linkami w programach partnerskich, czyli jak zabezpieczyć się przed stratami

Zapraszam Smile

.
Odpowiedz
Wkrótce powinniśmy się spodziewać nagłego wysypu internetowych milionerów i ich wystąpień w telewizjach śniadaniowych z historiami życia a’la – „Wszystko zaczęło się od pierwszego adpacka w Traffic Monsoon.. pamiętam, że pożyczyłem te pieniądze od mamy i stopniowo reinwestowałem w kolejne paczki reklamowe..„. Wtedy właśnie świat się skończy :> Zapraszam do lektury!

Link do wpisu: Internetowi milionerzy atakują, czyli „adpackowe szaleństwo”

.
Odpowiedz
Technika pomodoro działa i motywuje do pracy

Wiele osób polecało mi tą technikę w wymienianej korespondencji. Pamiętam, że pierwszy raz słyszałem o niej zaraz po rozpoczęciu pracy nad blogiem – wówczas potraktowałem to jako ciekawostkę. Po prostu wszedłem w link który otrzymałem, przeczytałem opis i zapomniałem o sprawie. Metoda wydała mi się, lekko mówiąc, zbyt prosta i w ogóle nie pasowała do „trybu pracy” jaki stosowałem. Całość wyglądała tak banalnie, że nawet nie planowałem do tej techniki wracać – ale w związku ze zbiegiem w czasie wciąż nawarstwiających się zadań do wykonania, spadku motywacji i trafienia na kilka niezależnych od siebie pozytywnych opinii o technice pomodoro – postanowiłem to sprawdzić. Okazało się, że było warto. Zapraszam do lekturySmile

Link do wpisu: Technika pomodoro działa i motywuje do pracy

.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika mysc
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom