• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog BloomBoard.co
Hej!
Chciałbym podzielić się z wami listą 300 darmowych narzędzi do prowadzenia biznesu e-commerce przygotowaną przeze mnie. Myślę, że może się przydać [Obrazek: icon_e_smile.gif] 

http://blog.bloomboard.co/2016/04/05/200...-commerce/

Jeśli znacie inne dobre narzędzie to dajcie znać, będę aktualizował!
Odpowiedz

Hej.
Chciałbym podzielić się przygotowanym przeze mnie zestawieniem najlepszych case'ów z branży e-commerce. 
Jest to 110 historii firm i przykładów dobrych kampanii marketingowych. Myślę, że może się przydać Smile 

http://blog.bloomboard.co/2016/04/12/110...-commerce/

Jeśli znacie jakieś inne dobre case'y to proszę podzielcie się, będę aktualizował artykuł jeśli pojawią się jakieś nowe, atrakcyjne przykłady Smile
Odpowiedz
Zazwyczaj pierwsze etapy zakładania e-biznesu są proste. Wymyślasz branże, nazwę, budujesz sklep internetowy. Wtedy przychodzi moment kryzysowy - jak przyciągnąć klientów? Jak zwiększyć liczbę użytkowników naszej strony?

W tej sytuacji polecam zapoznać się z bardzo modnym ostatnio terminem, czyli Growth Hackingiem! Wink
Przygotowałem artykuł opisujący pokrótce czym jest growth hacking, wraz z listą 100 najlepszych przewodników.

http://blog.bloomboard.co/2016/04/22/growth-hacking/

Polecam sprawdzić, naprawdę warto! 

Podzielcie się swoimi doświadczeniami z budowaniem wzrostu. Jakie działania uważacie za najskuteczniejsze? 
Odpowiedz
Hej! 
Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat marketingu bez ponoszenia dużych kosztów. Oczywiście jest to możliwe, ale jak w takim przypadku z rezultatami? Czy udało się komuś osiągnąć dobre wyniki bez dużych nakładów?

Polecam artykuł na ten temat:

75 sposobów na skuteczny i niedrogi marketing dla e-commerce

Podawajcie wasze sposoby na marketing bez dużych nakładów finansowych! 
Odpowiedz
Hej. 
Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o budowaniu linków. Może macie jakieś sprawdzone sposoby, miejsca w sieci gdzie można się podlinkować za darmo? Jak wyglądają wasze doświadczenia z link buildingiem? Temat dla mnie zupełnie nowy więc chętnie przyjmę wszelkie wskazówki Wink 

Póki co działam zgodnie z tym artykułem:
60 zabójczych technik budowania linków w e-commerce

Bardzo dobra rzecz dla początkujących, szczerze polecam. Chciałbym jednak dowiedzieć się także więcej o konkretach, poszczególnych działaniach i praktycznych krokach w kampanii budowania linków. Z góry dzięki za odpowiedzi Wink 
Odpowiedz
Zapraszam do dyskusji dotyczącej tricków i sztuczek marketingowych! Wink 

Proponuje by w tym miejscu dzielić się znanymi nam sztuczkami marketingowymi, do wykorzystania w naszych biznesach. Ja ze swojej strony chciałbym podzielić się swoją wiedzą na ten temat, którą zawarłem w tym artykule:

Sztuczki marketingowe ? 70 wskazówek i chwytów do wykorzystania w twoim e-sklepie

Nie jestem jednak wszystkowiedzący Smile Chętnie dowiem się więcej! Na pewno znacie jakieś tricki nie uwzględnione w mojej liście.
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach media społecznościowe i blogi odgrywają ogromną rolę. Także jeśli chodzi o zdobywanie wiedzy i szukanie najnowszych informacji. Dlatego przygotowałem i wrzucam dla was wielką listę najlepszych blogów marketingowych! Niech nie przeraża was ilość, wszystko podzielone na kategorie, wraz z małym rankingiem Smile 

Lista 152 najlepszych blogów
Odpowiedz
Poczytałem i powiem szczerze, że fajna sprawa. Dzięki za informacje Wink.
Odpowiedz
Hej, znalazłem ciekawy materiał o tym, jak napisać artykuł, aby uzyskał jak najwięcej wyświetleń, zawarte w nim ciekawe wskazówki. Polecam Wink
http://blog.bloomboard.co/2016/08/05/case-study/
Odpowiedz
No artykuł przyda się na pewno, do tej pory zamieszczałem linki np w bezpłatnych katalogach SEO
Odpowiedz
Bardzo ciekawy artykuł. Będę musiał przeczytać go kilka albo kilkanaście razy dla utrwalenia Smile  Rzeczywiście wiele z tych sztuczek dostrzegam od niedawna na wielu stronach i portalach aukcyjnych
Odpowiedz
hej Wink znalazłem ciekawy artykuł, o tym jak influencer marketingu wpływa na SEO . Co o tym myślicie ?

LINK
Odpowiedz
Czy zwracaliście uwagę jak dużą rolę odgrywają zwierzęta w marketingu ? A Wy wolicie pieska czy kotka ? Smile
http://blog.bloomboard.co/2016/08/23/pie...arketingu/
Odpowiedz
Skojarzyło mi się czy wolę na pieska  Big Grin
Przy dodatku w chromie Bloker reklam Adguard artykuł się nie wyświetla.

Bardzo fajny artykuł Smile
Odpowiedz
Zwierzęta są urocze, słodkie, śliczne i przyciągają uwagę. Sama wolę koty, no ale jeśli chodzi o wykorzystywanie zwierząt do reklam, to jestem na nie.
Odpowiedz
Jeżeli nie wiecie z jakich narzędzi marketingowych  korzystać warto zajrzeć do artykułu. Znajdują się tam opinię specjalistów na temat ponad 100 różnych narzędzi, które ułatwią wam pracę.

..............................................................................................

http://blog.bloomboard.co/2016/09/22/jak...-eksperci/
Odpowiedz
No ja również jestem przeciw wykorzystywaniu wizerunku zwierząt.
Przecież tak nie może być, niby fajnie wszystko wygląda, no ale dajcie spokój.
Odpowiedz
Artykuł naprawdę godny uwagi, aczkolwiek ja również zamieszczałem linki w darmowych katalogach SEO. Jestem do tego przyzwyczajony, wiem jak to robić dlatego nie zmienię opcji.
Odpowiedz
Dokładnie, wszyscy wykorzystują wizerunek zwierząt aby przyciągać uwagę.
Tak jest w marketingu właśnie, musi pięknie wyglądać na obrazku żeby ktoś zainteresował się.
Odpowiedz
Artykuł przydatny, pomoże napewno tym, którzy nie mieli z takimi katalogami do czynienia.
Odpowiedz
Kto z was posiada  maskotkę firmową ? Czy wiecie jakie korzyści wynikają z posiadania takiej maskotki firmy. Warto o tym pomyśleć a Wy jak sądzicie ?

..........................................................................................
http://blog.bloomboard.co/2016/09/29/bra...tki-firmy/
Odpowiedz
A ja jestem za reklamami ze zwierzętami. Przyciągają uwagę i wtedy ludzie zarabiają. Jakoś trzeba sobie radzić.
Odpowiedz
No taka maskotka napewno przyciągnie uwagę wielu osób.
Wiadomo, że to dodatkowe koszty, ale warto o tym pomyśleć.
Odpowiedz
Artykuł bardzo przydatny dla osób którzy się tym zajmują. Efekty jednak mogą i tak być różne zależnie od czasu włożonego w tą technikę.
Odpowiedz
dokładnie, zgadzam się z poprzednikiem!
Odpowiedz
No może uwagę przyciągają, ale nie widzicie jak te zwierzęta są wykorzystywane? Myślicie, że one nie mają prawa wyboru?
Odpowiedz
Wojtas, nie przesadzaj - większość tych zdjęć to przecież fotomontaże Smile
Zapraszam serdecznie na mój blog Get Paid 2.0 :)
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Adam_Karwowski
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom