• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biznes to Rozmowy - wybieracie się?
Już 3 października rozpocznie się w Warszawie V edycja kongresu Netii - Biznes to Rozmowy. Zeszłoroczna zrobiła na mnie duże wrażenie i była okazją do nawiązania wielu kontaktów, które procentują do dziś. Wśród prelegentów będzie sam Jeremy Gutsche. Polska grupa - też same dobre nazwiska. Wybieracie się?
Odpowiedz

Nie słyszałem nigdy o tym, ,możesz podać więcej szczegółów ?
Odpowiedz
Wiesz co, to jest coroczny kongres Netii, ściągający specjalistów od nowych technologii i ich zastosowania w biznesie. Ale to tak... bardzo ogólnikowo brzmi. Najlepiej zajrzyj sobie na stronę tego wydarzenia (nie wiem czy wolno podawać linki) albo na LinkedIn na grupę pod tą samą nazwą. Aktualizują tam regularnie informacje dotyczące tegorocznej edycji, a i uczestnicy dyskusji to ciekawe, warte poznania osoby.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Daro
WątkiDataOdpowiedzi
Aasa Polska - opinie01.02.2015, 22:465
Integracja - pomysły15.11.2013, 12:286
W jakim banku warto?12.09.2013, 02:056
Witam12.09.2013, 02:011

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom