• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biznes dochód pasywny
Co według was powinno być dobrym pomysłem biznesem lub inwestycją która dawała by mi dochód pasywny po kilku latach, jak myślicie jakie branże są warte zachodu i są w miarę bezpieczne.
Odpowiedz

osobiście myślę że tak naprawdę to jednym z nich jest MLM albo inwestycje w nieruchomości, ale naprawdę jest to długa droga jeśli chodzi o zyski. Pierwsze kroki powinno się stawiać w tradycyjnym biznesie lub internetowym ale w jakimś gdzie nabieramy doświadczenia, inaczej o biznesie pasywnym można pomarzyć, wszystko wymaga pracy i zaparcia or wytrwałości.
Odpowiedz
Zainteresuj się platformą Pay Trade. Można się wiele dowiedzieć o tego typu zarabianiu na Golden Day One. Jest to kilkugodzinny Business Lunch, gdzie potencjalni Klubowicze zapoznają się z Klubem.
Odpowiedz
Nie wiem czy nieruchomości są dobrym pomysłem. Coraz więcej ludzi wyjeżdża za granicę a sam przyrost naturalny drastycznie spada. Podatki są bardzo wysokie, na wszystko i posiadanie dzieci w dzisiejszych czasach to na prawdę luksus.
Odpowiedz
Dla cierpliwych dobrym pomysłem na dochód pasywny będę nieruchomości pod wynajem, szczególnie w miastach z dużą ilością uczelni jak również firm zagranicznych student i pracownik w delegacji to najlepszy najemca Smile Kris wspomniał o MLM owszem zgadzam się, ale osoby z małą determinacją do działania jak również przebojowością i charyzmą do nakręcania człowieka na dany produkt może się błyskawicznie zniechęcić.
Odpowiedz
Polecałabym coś z IT. Jeżeli masz kasę na inwestycję, załóż firmę IT i zatrudnij programistów ;]
Odpowiedz
Trzeba mieć na to sporo środków. Programiści swoje kosztują. Chyba, że zatrudnisz tanich, ale ich robota również będzie tania ;]
Odpowiedz
No dobrzy programiści troszkę kosztują, aczkolwiek warto inwestować.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika adrianol
WątkiDataOdpowiedzi
Ile zarabia prywatny detektyw?08.11.2013, 22:415
Bank internetowy ktory polecacie07.10.2013, 14:1413
Banki kontrolują przelewy07.10.2013, 14:122
jak zbudować serwerownię07.10.2013, 14:071