• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezzwrotne granty do 250 tys. euro na rozwój e-biznesu
#1
Photo 
EuropeanPioneers to szansa na pozyskanie bezzwrotnego grantu unijnego na rozwój swojego e-biznesu. Program przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw i start-upów. Z dofinansowania mogą skorzystać także studenci ? wystarczy, że założą własną firmę na potrzeby projektu.

Organizatorem programu EuropeanPioneers jest międzynarodowe konsorcjum, w Polsce reprezentowane przez firmę programistyczną Weblify Sp. z o.o. (http://weblify.pl/).

Oprócz wsparcia finansowego od 50 do 250 tys. euro, uczestnicy programu zyskują bezpłatny dostęp do nowoczesnych technologii FIWARE, wszechstronne doradztwo biznesowe oraz możliwość nawiązania kontaktów z inwestorami.

Autorzy wybranych pomysłów w ciągu 8 miesięcy pod okiem ekspertów i mentorów z całej Europy tworzą własne aplikacje.

30 marca 2015 roku rusza kolejny nabór do programu. Do rozdania jest ponad 2 mln euro dla 13 najlepszych projektów z całej Europy.

Pierwszy nabór do EuropeanPioneers zakończył się w październiku 2014 roku. Spośród 265 zgłoszeń z 30 krajów wyłoniono 12 projektów, które łącznie otrzymały ponad 2 mln euro dofinansowania.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie http://weblify.pl/europeanpioneers/.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres europeanpioneers@weblify.pl.

[Obrazek: 4scp3s.jpg]
Odpowiedz

 

Ostatnie tematy użytkownika Weblify
WątkiDataOdpowiedzi
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom