• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BENEFIA Ubezpieczenia
To dwa towarzystwa ubezpieczeniowe. BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Majątkowych S.A. działa od 2000 roku oraz prowadzi sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych oraz BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Zycie S.A. Oferta Towarzystwa obejmuje ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.
Odpowiedz

nie słyszałem nigdy o interesujących tam ofertach
Odpowiedz
A gdzie w takim razie ubezpieczasz samochód? Jestem na etapie negocjacji ceny sprowadzanego z zagranicy auta i szukam najkorzystniejszej oferty. Wykupujecie wyłącznie OC, czy wolicie dmuchać na zimne i wykupujecie pełny pakiet ubezpieczenia? Jestem osobą raczej przezorną, więc sam z pewnością wykupię także AC, ale wiem, że nie wszyscy się na to decydują. Nie wiem, w sumie, dlaczego. W razie jakiegokolwiek zdarzenia, takiego jak kradzież, włamanie czy szkody spowodowanej warunkami pogodowymi nie trzeba się martwić o żadne dodatkowe koszta. Można, oczywiście, optymistycznie myśleć, że to nigdy nas nie spotka, ale niestety, statystyki są nieubłagane. Przejrzałem kilka ofert i póki co wygrywa ta: gothaer.pl. Oprócz gwarancji wypłaty odszkodowania w wyniku zdarzeń wspomnianych wyżej oferują możliwość odholowania auta w razie poważnej stłuczki, a także podstawienie samochodu zastępczego. Jeśli masz ofertę, która to przebije, to podeślij Wink
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Marioo90
WątkiDataOdpowiedzi
Mini biznes.29.08.2011, 19:3411
Który pomysł zrealizowany? TU PISZCIE!29.08.2011, 19:331
Zakład fotograficzny29.08.2011, 19:3114
Pełen etat i DG ?29.08.2011, 19:282
System w sprzedawanych komputerach29.08.2011, 19:266

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom