• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banki z najłatwiejszym kredytem
Tak, są banki które oferują lepsze i gorsze warunki na kredyt. Są też takie które w tym wypadku odpowiedni kredyt zapewnią nam o wiele szybciej, czy też o wiele wolniej. Jakie banki według Was dają najszybciej kredyt ? Mi kredyt bez gadania udzielono w mBanku już po 6 miesiącach, bez żadnych zaświadczeń ! Zero papierkowej roboty krótko mówiąc Smile
Odpowiedz

Ogólnie na dzień dzisiejszy jeśli mamy wpływy powyżej 1tyś. przez okres od 6 do 12 miesięcy to raczej każdy bank sam do nas przyjdzie z ofertą kredytową. Teraz takie warunki do spełnienia nie są trudne, bank jednak musi widzieć odpowiednie korzystanie ze swojego konta, co jest normalnym według mnie zabiegiem.
Odpowiedz
Faktycznie, miałeś rację, mój bank zaproponował mi sam ofertę po takim czasie aktualnych przcychodów Wink WArunkiem jest ta sama kwota i brak spóźnień Smile
Odpowiedz
U mnie tez tak było 6m,i mogłem brac kredyt
Odpowiedz
Z tego co się orientuję bo będę brał kredyt to Pekao ma ciekawe propozycje na kredyt i w miarę korzystne oprocentowanie. Podobno do jesieni ma się tak utrzymać. Warunki są proste, trzeba mieć dochody stałe.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika wingame
WątkiDataOdpowiedzi
Karty studenckie03.11.2011, 16:531
Spłata kart kredytowych.03.11.2011, 16:522
Złe, stare karty03.11.2011, 16:511
Dwie karty na jedno konto ?03.11.2011, 16:494
Karta dla dziecka03.11.2011, 16:496

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom