• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bank - jaki ma najtańsze konto?
Witam
Jaki bank ma obecnie najtańsze konto ROR?
Gdzie płaci się najmniej?
Odpowiedz

Sync i mBank standardowo, jak szukasz lepszych dopasowanych rozwiązań możesz skorzystać z wyszukiwarki centrum finansowego na forum i coś lepszego wybrać, ja w zasadzie mam konta w obu tych bankach i w zupełności mi wystarcza.
Odpowiedz
Też mam konta w mbanku i syncu. Tanie są jeszcze vw bank i ing.
Odpowiedz
Alior Sync jednak od pewnego czasu wprowadza jakieś limity... które niestety dobrze nie wpływają na opinię o nim.
Odpowiedz
jakie limity, ja mam tam konto co prawda nie zaglądam często bo służy mi tylko do szybkich przelewów.
Odpowiedz
Limity w Alior Sync dotyczą cashbacku 5% na zakupy przez Internet. Jeżeli przelewamy na konto w Syncu nasze wynagrodzenie to z zakupów otrzymamy do 400zł zwrotu w ciągu roku i do 50zł w ciągu 1 miesiąca. Wcześniej nie było maksymalnej kwoty zwrotu.

Ponadto od 1 listopada bank wprowadził opłatę za każdą 4-tą i następną wpłatę we wpłatomacie, która wynosi 0,5% wpłacanej kwoty, nie mniej niż 1 zł.

Konto w Alior Syncu wciąż jednak jest jednym z najlepszych na rynku. Nie wiadomo, czy w przyszłym roku cashback 5% dalej będzie oferowany.
Odpowiedz
Witam! Dobre konto osobiste? Zachęcam więc do przejrzenia oferty Idea Banku i oferty "Konta idealnego". To konto w którym otwarcie i prowadzenie konta jest za 0zł, 0zł za wydanie i prowadzenie karty płatniczej oraz 0zł za przelewy internetowe. Konto można w szybki sposób założyć online i bez zbędnych formalności. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej. Zapraszam serdecznie!

Pozdrawiam,
Michał Ostrowski
Najtańsze konto ma Alior Sync - nie płacisz za nic Smile
Odpowiedz
W mBanku można uniknąć jakichkolwiek opłat nie zamawiając karty debetowej, a zamiast niej zamówić kartę NFC SimPay Orange/T-Mobile, której prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe. Ta karta umożliwia też płatności internetowe i korzystanie z mOKAZJI. Wymaga jednak telefonu z obsługą NFC.

W T-Mobile Usługi Bankowe (dawniej Sync) konto z kartą debetową dalej są bezpłatne. Dodano jedynie opłatę za wydanie naklejki zbliżeniowej i zlikwidowano cashback.

W Meritum Banku również jest Proste Konto, które nie ma opłat.
Odpowiedz
Też jestem za Mbankiem.Mam tam konto od lat i nie narzekam.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika adkam
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom