• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bank internetowy ktory polecacie
Jakie według was są najlepsze banki internetowe, które np zwracają nam częściowo gotówkę za zakupy lub możemy od razu oszczędzać na różnych promocjach, da się w tym wszystkim połapać tak żeby było to logiczne.
Odpowiedz

ja tam mam Synca i stary mBank w zupełności wystarcza, czy ja wiem czy się opłaca tak dopatrywać wszystkich promocji banków, kto co lubi
Odpowiedz
Witaj Wink Dobre informacje na temat tego jaki bank warto jest wybrać znajdziesz na tej stronie - znajduje się tam aktualny ranking banków wraz z ich ofertąWink
Pewnie chodzi Ci o konto firmowe do firmy?
Ja aktualnie posiadam w banku pocztowym. Bardzo wygodne i ma fajny interfejs internetowy tak więc mogę polecić. Niestety trochę późno dochodzą przelewy.
Odpowiedz
Ja mam konto w Inteligo i jestem zadowolony. Konto za darmo, karta też, szybko dostępny debet - to dokładnie to czego szukam.
Odpowiedz
ja ze swojej strony polecam dzisiejsze T-mobile. Kiedyś Alior Sync, dodatkowo M-bank mam i sobie chwalę.
a tak poza tym nie ważne jest konto ważne jest co na nim jest ;-)
Odpowiedz
A lokaty też mają ? Jest jakaś z korzystnym oprocentowaniem?
Odpowiedz
T-Mobile Usługi Bankowe raczej nie ma zbyt dobrych lokat. W sumie posiada tak na prawdę tylko jedną. O wiele ciekawsze produkty można znaleźć w mBanku, ale jeśli chodzi o oszczędzanie to również nie powalają na kolana. Nie od dziś wiadomo przecież, że trzymanie pieniędzy na rachunku to jedno, a oszczędności zawsze warto trzymać gdzie indziej (tam gdzie lepszy procent)
Odpowiedz
Wszystko tak na prawdę rozbija się o to czego oczekujemy od konta. Jeśli ma ono być za 0zł bez spełniania jakichkolwiek warunków to warto rozważyć opcję pomiędzy: mBankiem, a T-Mobile Usługi Bankowe.
Jeśli chcemy również mieć na koncie jakiś cashback to na pewno warto zaznajomić się z Meritum Bankiem, Milenium czy Getin Bankiem. Po spełnieniu kilku warunków: przelew odpowiedniej kwoty na konto + aktywne korzystanie z karty będziemy mieli również konto za 0zł, a z dodatkowymi możliwościami.
Odpowiedz
Ja mam w Tmobile. Przez 10 mies. przelewają na konto 50 zł. Do tego wszystko za darmo.
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o zwykłe banki to polecam ING. Żadnego problemu z działaniami w necie i wszystko darmowe.
Odpowiedz
Teraz wszystkie banki mniej więcej mają konta na równym poziomie.
Odpowiedz
Stary dobry mBank ;-), jednakże Smart Bank zyskuje coraz większą popularność wśród Polaków - konto w pełni darmowe, brak ukrytych opłat
[fon‌t=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]ranking kont bankowych - serdecznie zapraszam, tylko najlepsze oferty[/font]
Odpowiedz
Teraz w zasadzie wszystkie banki mają konta internetowe. Ważne żeby było możliwie tanio, najlepiej za darmo (tak na prawdę jedyne w pełni darmowe konto jest w banku Smart, wszędzie indziej trzeba spełnić określone warunki). Ważne żeby był łatwy w obsłudze panel użytkownika i infolinia czynna całą dobę.
Polecam wszystkim wybierambank.pl
Odpowiedz
Jeszcze do niedawna to mbank był najlepszy ale po wprowadzeniu podatku bankowego on również zaczął wprowadzać dodatkowe opłaty. Miałem tam konto bankowe ale ostatnio zamknąlem bo wprowadzili tam dodatkowe opłaty za prowadzenie i doszedłem do wniosku, że nie ma sensu płaciś skoro są banki, które oferują konta bez takich dodatkowych opłat. Prawda?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika adrianol
WątkiDataOdpowiedzi
Ile zarabia prywatny detektyw?08.11.2013, 22:415
Banki kontrolują przelewy07.10.2013, 14:122
Biznes dochód pasywny07.10.2013, 14:098
jak zbudować serwerownię07.10.2013, 14:071

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom