• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AXA
AXA ? ubezpieczenia, inwestycje, emerytury, oferta dla klientów indywidualnych i dla firm, ubezpieczenia samochodowe.
Odpowiedz

Ubezpieczyłem się u nich i naprawdę tego żałuję... ponaglają z płaceniem non stop (pomimo, że zawsze płacę na czas!), kontakt z nimi jest naprawdę fatalny, gdy ktoś chce zerwać umowę straszą sądem, policją i prokuraturą... (taką sprawę miał mój kolega i podobno było bardzo nieprzyjemnie... )
Odpowiedz
No jak chcesz zerwać umowę, to nic dziwnego, mają prawo. Chyba że mówisz o wypowiedzeniu zgodnie z umową (po określonym czasie od zawarcia), to można było to zgłosić. Rzecznik Ubezpieczonych, UOKiK.
Odpowiedz
Mi to wygląda na jakiś czarny PR, czemu zakładasz że nie musisz płacić na czas? Nie rozumiem tego, jak ci szef nie da wypłaty to nie będziesz go ponaglał?
Odpowiedz
Dokładnie, typowo polskie myslenie. Ja nic nie muszę, inni muszą być w terminie.
Odpowiedz
http://www.axadirect.pl/oferta/ubezpiecz...3wod02AAJg

ciekawi mnie ta zniżka czy faktycznie tak jest Smile to jest wliczane w cenę czy w zniżki dla ubezpieczenia?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Marioo90
WątkiDataOdpowiedzi
Mini biznes.29.08.2011, 19:3411
Który pomysł zrealizowany? TU PISZCIE!29.08.2011, 19:331
Zakład fotograficzny29.08.2011, 19:3114
Pełen etat i DG ?29.08.2011, 19:282
System w sprzedawanych komputerach29.08.2011, 19:266

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom