• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
audyt wydruku
Czy ktoś z was korzystał kiedyś z czegoś takiego jak audyt wydruku? Zastanawiam się czy ma to sens? Pracuję w nie takiej znowu dużej firmie (ok. 15 osób na stałe w biurze), a za tonery i papier do drukarek czy ksero płacimy jak za zboże.
Odpowiedz

chcesz żeby ktoś przyszedł i Ci powiedział że za dużo papieru marnujesz? heh, moim zdaniem strata kasy, ale co kto lubi.
PS. chyba wlasnie zrobiłem Ci audyt, podac nr konta?Wink
Odpowiedz
Przezabawne, uśmiałem się że ho ho. Pytam serio, kogoś kto ma cokolwiek wartościowego do powiedzenia. Chciałbym się dowiedzieć na czym taki audyt dokładnie polega
Odpowiedz
Prawidłowo przeprowadzony audyt wydruku jest kilkuetapowy, jego celem jest wprowadzenie pełnej kontroli nad procesami drukowania, kopiowania, skanowania oraz faksowania - docelowo prowadzi to do obniżenia kosztów materiałowych i operacyjnych danego przedsiębiorstwa. Podsumowanie audytu stanowi raport z aktualnej sytuacji firmy, wyniki ekonomiczne oraz projekty zmian, mających na celu optymalizację wspomnianych procesów.
Odpowiedz
O, o takie odp mi chodziło, dziękuję. Czy wiąże się to z wymianą całego sprzętu? Mam obawy czy to nie jest tak, że do biura przychodzi ktoś związany z jedną konkretną marką i próbuje mnie namówić na wymianę wszystkich urządzeń na nowe (oczywiście ?jedynej słusznej firmy?)...
Odpowiedz
Ostatnim etapem audytu jest prezentacja projektu optymalizacyjnego, uwzględniającego likwidację niepotrzebnego lub nierentownego sprzętu, przeważnie na rzecz urządzeń wielofunkcyjnych. W niektórych przypadkach wystarczające okazują się nawet niewielkie zmiany logistyczne - wprowadzenie wydruku poufnego, kontroli wydruków, a nawet inne rozmieszczenie poszczególnych urządzeń na terenie biura.
Przeprowadzenie audytu nie musi więc wiązać się z wymianą urządzeń, z pewnością nie ma mowy o ?jedynej słusznej firmie?, której sprzęt należy koniecznie zakupić po zakończeniu działań diagnostycznych.  
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika znanyznafca
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom