• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artykuły o świeżo upieczonych biznesmenkach!
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia strony http://www.kobietaprzedsiebiorcza.eu

Właśnie tam zamieściliśmy artykuły o Paniach, które dzięki dotacji założyły firmy funkcjonujące na terenie województwa podlaskiego. Jest tam sporo informacji o idei kobiecego biznesu oraz opisy firm, które świetnie radzą sobie na rynku. W tekstach wypowiadają się również członkinie Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm.

http://www.kobietaprzedsiebiorcza.eu/?s=...echniajaca

Realizatorem projektu jest Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych w Białymstoku www.fir.org.pl
Odpowiedz

Świetna inicjatywa, co prawda rzuca mi się na szowinistyczny żart. No ale nie wolno, wolę kobiety pracujące a nie tylko te, których głównym zadaniem jest wyciskanie kasy z portfeli frajerów.
Odpowiedz
Ostatnio w telewizji oglądałem program o 16-latce co miała firmę która miała portale z grami internetowymi i nieźle już jest ustawiona Smile
Odpowiedz
Bardzo inspirujące! Smile Myślę, że kobiety mają w sobie więcej genu przedsiębiorczości, niż chcą niekiedy przyznać Smile
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika dsolowiej
WątkiDataOdpowiedzi
Witam wszystkich forumowiczów!01.06.2012, 17:021

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom