• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apeluję o pomoc dla Michałka
Apeluję o pomoc dla Michałka.

Każda wpłata się liczy.Można również podarować 1% podatku dochodowego

Wzór (fragment) poprawnie wypełnionego zeznania podatkowego PIT-37 znajdziesz TUTAJ

Wszelkie informacje można znaleźć na stronie http://www.michaltryka.pl/pl

Wszystkie materiały o Michałku w mediach

Strona, którą właśnie odwiedzasz, poświęcona jest Michałkowi ? półtorarocznemu chłopczykowi, który dzielnie walczy z nowotworem złośliwym ? Neuroblastoma.
W październiku 2012 r. minął rok od dnia, w którym dowiedzieliśmy się o ciężkiej chorobie Michałka, a od momentu jej wznowy (sierpień 2012) szpital jest naszym ?drugim domem?.
Michałek, ze względu na IV, najwyższą grupę ryzyka, w której się z znajduje, zakwalifikowany został do najbardziej agresywnego leczenia choroby. Obecnie jest po 8 cyklach ciężkiej chemioterapii, w lutym 2013 Michałka czeka jeszcze bardzo ciężka chemia wysokodawkowa (tzw. megachemia) oraz autoprzeszczep szpiku kostnego, a następnie radioterapia.
Na tym niestety kończą się możliwości leczenia tej choroby w Polsce, ale nie kończy się nasza nadzieja, ponieważ kraje UE stosują bardziej zaawansowane leczenie. Michałek zakwalifikował się na leczenie w Niemczech przeciwciałami antyGD2 przeciw komórkom Neuroblastoma, ale ze względu na jej koszty (NFZ odmawia refundacji), ten etap walki o zdrowie naszego synka uzależniony jest od tego, czy uda nam się zebrać potrzebne środki ? 147 tys. euro wg kosztorysu przesłanego przez klinikę. Wiemy, że nie możemy się poddać, że nie możemy zmarnować tej dodatkowej szansy. Dla nas- rodziców- jest to jednak suma nieosiągalna, dlatego zwracamy się o pomoc do Was.
Mocno wierzymy i mamy nadzieję, że to wszystko naprawdę ma sens i dzięki pomocy dobrych ludzi i dzięki Bożej Opatrzności Michałek odzyska zdrowie.
Rodzice Michałka

Drodzy Forumowicze Pomóżmy !
Odpowiedz

To ja pomogę Smile nie miałem jeszcze zaplanowanego mojego 1 % a nie chce mi się szukać. Przykro czytać takie wiadomości, gdy choroba dotyka tak małe dziecko...
Odpowiedz
Również się dołączam i spróbuje pomóc jak tylko mogę.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Adrian
WątkiDataOdpowiedzi
Regulamin forum21.12.2013, 10:260
Informacja ! Nowa odsłona forum.13.12.2013, 11:311
Forum Finanse07.10.2013, 12:433
Polityka prywatności24.05.2013, 07:580
Najlepsze karty bankowe13.03.2013, 10:540