• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta ANKIETA INWESTORSKA - bardzo proszę o pomoc!
Szanowni Państwo,

Jestem studentem IV roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jestem w trakcie pisania artykułu nt. psychologii inwestowania (na giełdach) i w celu przeprowadzenia badan stworzyłem z koleżanką ankietę (anonimową), dostępną pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/spreadsheet/view...c1lkV0E6MQ

Mam OGROMNĄ PROŚBĘ do wszystkich aktywnych inwestorów (jak również tych, którzy grają tylko na rachunku demo!) - bardzo proszę o poświęcenie chwili na wypełnienie ankiety. Zajmie to 7-10 min, a bardzo Państwo pomożecie!

Z góry dziękuję i serdecznie wszystkich pozdrawiam - Rinat Szepe

PS. Może się zdarzyć, że wynikną błędy w wyniku działan Google'a (ankieta nie będzie dostępna) - proszę uprzejmie o cierpliwość, szybko to zostanie naprawione Smile
Odpowiedz

Wypełnione... Smile

Ankieta krótka i na temat Smile
Odpowiedz
powodzenia na obronie Wink
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika rinatszepe
WątkiDataOdpowiedzi

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom