• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
allegro ułatwienia
macie jakieś sposoby, narzędzia, produkty, aplikacje czy coś co ułatwia prowadzenie aukcji? 
Odpowiedz

sa darmowe narzędzia do tego. na aukcjoner.pl sobie zobacz
Odpowiedz
Nie wiem czy są jakieś aplikacje wspomagające aukcje na allegro.
Odpowiedz
Aukcjonera polecam, bardzo ułatwia sprzedaż na Allegro
Catering dietetyczny http://www.dietering.com/
Odpowiedz
Aukcjoner rzeczywiście jest bardzo pomocny. Nawet jak ktoś okazyjnie coś kupuje lub sprzedaje.
Odpowiedz
(27.08.2015, 18:46)aida27 napisał(a):  Aukcjoner rzeczywiście jest bardzo pomocny. Nawet jak ktoś okazyjnie coś kupuje lub sprzedaje.
Odpowiedz
Ja korzystam z https://sellia.pl To narzędzie, które pomaga hurtowo modyfikować galerie i inne elementy aukcji. Bardzo przydatne, gdy masz kilkaset aukcji. Wyobraź sobie, że miałbyś edytować ręcznie 50 aukcji. A co dopiero 800? Polecam się z tym zapoznać, bo jest stosunkowo niedrogie.
Odpowiedz
No dokładnie, ceny nie są wcale takie drogie, warto zajrzeć.
Odpowiedz
Ceny faktycznie są przyzwoite. No naprawde opłaca się zakupić na tej stronie jakiś pakiet.
Odpowiedz
Ja w sumie nie mam aż tak wielu aukcji żeby kilkaset, to przy mniejszej ilości tez się opłaca?
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika bask
WątkiDataOdpowiedzi
długi16.03.2015, 12:578
zakładanie firmy- pomoc09.03.2015, 11:158
reklama warsztatu10.02.2015, 08:4811
produkcja brykietu na opał26.01.2015, 13:146
księgowa czy biuro rachunkowe17.12.2014, 13:540

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom