• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcja Promocyjna ?Student?, Euro-tax.pl dla wrocławskich studentów
Akcja Promocyjna ?Student?, Euro-tax.pl dla wrocławskich studentów

EURO BIBA - Organizujemy akcje imprezową dla wrocławskich studentów.

Wszyscy studenci, który pracowali ciężko za granicą mogą sobie teraz wyluzować. Każdy może zabrać ze sobą znajomych i wyskoczyć na dobrą imprezę. Wystarczy rozliczyć się z podatku zagranicznego, wybierać jeden z wrocławskich klubów i można bawić się za darmo do białego rana.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem akcji
http://www.euro-tax.pl/public/media/user...O_BIBA.pdf

Udanej imprezy!

--------------------------
Marcin
Doradca online Euro-Tax.pl
Zwrot podatku za pracę za granicą
Odpowiedz

korzystałem z tych usług, w sumie jestem zadowolony, myślałem że trochę taniej wyjdzie bo ok 150 zł ale przynajmniej szybko
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika doradca_eurotax
WątkiDataOdpowiedzi
Zmiany w holenderskich przepisach podatkowych10.01.2014, 11:200
Zbliża się koniec terminów rozliczeń20.11.2013, 23:130
Zwrot podatku z UK25.10.2013, 00:531
Termin rozliczenia za rok 2011/12 dla osób samozatrudnionych UK15.01.2013, 23:280
Sprawdź status rozliczenia z holenderskim urzędem skarbowym20.12.2012, 23:152

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom