• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
agencja reklamowa
Dla wszystkich poszukujących dobrej agencji reklamowej polecam bardzo ciekawą ofertę z Katowic. Chodzi o projektowanie graficzne firmy Fooz, która ma już w tym obszarze spore doświadczenie. Firma najpierw zajmuje się analizą danego rynku, istniejącej konkurencji czy też ogólnie wizerunkiem marki. Później następuje już działanie właściwe czyli przygotowanie logotypu oraz szaty graficznej. Portfolio tej firmy pozwala stwierdzić, że naprawdę przykłada się ona do realizowanych zleceń.
Odpowiedz

A ja raczej zareklamuje coś z Bydgoszczy i to dla tych którzy chcą coś więcej niż grafikę i szukają naprawdę skutecznych form reklamy:
Odpowiedz
W sumie aż takiego wrażenia na mnie nie zrobiło. Do tej pory może mój kontakt z tego typu firmami był znikomy, ale kilka projektów widziałem, jeśli chodzi o portfolia to najlepszym pochwaliła się w naszej firmie Agencja Reklamowa CONTACT http://www.arcontact.pl/portfolio/ to co nas szczególnie zdziwiło, to fakt, że agencja jest właścicielem drukarni co nie jest wcale takie częste w tej branży, a to daje pewne gwarancje nie tylko co do jakości wykonanych produktów, ale również terminowości ich wykonania - nie mamy pośredników. Inny plus to, że firma nie jest z Warszawy co w oczywisty sposób obniża koszty.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Młody_Przedsiębiorca
WątkiDataOdpowiedzi
odśnieżanie i sprzątanie16.03.2014, 10:510
Sposób na przewlekłe zmęczenie25.02.2014, 14:421
klimatyzacja i wentylacja przemysłowa22.02.2014, 09:014
Ogłoszenia z ubraniami18.02.2014, 08:090
Piąta władza narodziła się w sieci?10.10.2013, 11:1017

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom