• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acta powraca !
Chyba nie wszyscy zdają sobie sprawę, że parlament europejski pod naciskiem rządu USA chce podpisać porozumienie handlowe podobne do obalonego ACTA. Nowa umowa o nazwie TTIP (transatalntic trade and investment partnership) i według przeciwników jest o wiele wiele gorsza niż poprzednia acta.Proces tajnego wprowadzania TTIP się już rozpoczął pierwszą fazą są nowe przepisy związane z "Polityke Cookies" chyba każdy już to zaobserwował.
Odpowiedz

no to ładnie, to również nie wejdzie przecież ludzie nie dadzą sobie założyć szpiegowskiej pułapki.Angry
Odpowiedz
akurat jeśli chodzi o politykę cookies to ja jestem jak najbardziej za, bo wielu ludzi nie ma świadomości jak wiele można o nich powiedzieć na podstawie samego tego z jakich stron internetowych korzystają, ale na cenzurę treści w internecie nie sądzę, aby ktokolwiek się zgodził i pewnie znowu będzie mnóstwo protestów w tej sprawie
Odpowiedz
racja, ale dalej mało osób wie o tej nowej ustawie która niepostrzeżenie wkracza.
Odpowiedz
Witam
Nie mówię że jestem za bo jeszcze nie zaznajomiłem się z wszystkimi informacjami dotyczącymi TTIP ale sami przyznajcie że problem z prawami autorskimi w internecie jest.
Odpowiedz

Ostatnie tematy użytkownika Adamo
WątkiDataOdpowiedzi
Gdzie teraz oszczędzać?11.12.2013, 12:0910
Ile kosztuje budowa domu?11.12.2013, 12:055
ile może dorobić emeryt04.11.2013, 20:131
Jak zbadać konkurencje i swój pomysł na biznes15.10.2013, 19:405
Pomysł na biznes - myjnia parowa08.10.2013, 22:2916

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

• Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom