• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AC do nowego samochodu
#1
Kupiłem nową Mazdę. Chciałbym wykupić AC. Gdzie zrobię to najtaniej i od czego zależy koszt ubezpieczenia?
Odpowiedz

#2
Najtańsze ubezpieczenie AC wyliczą Ci w agencji ubezpieczeniowej jak CUK. Masz tam w jednym miejscu oferty z 20 towarzystw ubezpieczeniowych. Wrzucą Twoje zniżki dane oraz inne parametry do algorytmu i w ciągu kilku chwil wyliczą Ci najbardziej optymalną ofertę.
Odpowiedz
#3
Również proponuję udać się do doradcy ubezpieczeniowego. Taka osoba nie pobierze od Ciebie żadnych pieniędzy (ponieważ utrzymuje się z prowizji udzielanych przez ubezpieczyciela), a będziesz mógł swobodnie zapoznać się z dostępnymi na rynku ofertami.

Odszkodowanie z oc sprawcy
Odpowiedz
#4
Z tego co mi wiadomo dosyć tanio powinno wynieść ubezpieczenie firmy http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komuni...czenie-ac/ Nie można dokładnie określić dlaczego AC jest takie drogie. Czynników które wpływają na jego cenę jest naprawdę wiele. Wszystkie są po to, aby ubezpieczyciel jak najdokładniej określił ryzyko związane z ubezpieczeniem naszego pojazdu i na tej podstawie przedstawił nam najlepszą ofertę. Każdy zrobi to według własnych zasad i będzie starał się nas przekonać ceną, mniej lub bardziej atrakcyjną.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika mariuszkiep
WątkiDataOdpowiedzi
Wycinka drzew Łódź27.12.2018, 08:131
Kredyty na świeta04.11.2018, 09:574
Konto w banku firmowe21.10.2018, 11:211
Szukam pomysłu na organizację wieczoru kawalerskiego12.10.2018, 08:093
W jaki sposób sie odstresować od pracy12.10.2018, 07:202
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom