• Jest to specjalistyczne forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, kredyty, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub wymieniać się własnymi doświadczeniami oraz pomagać innym użytkownikom.  Zarejestruj się już teraz, to tylko 10 sekund, to nic nie kosztuje. Pozdrawiamy :)

Ocena wątku:
    • 4 Głosów - 4.5 Średnio
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    Jaki biznes otworzyć? co się opłaca w 2014 roku?
    Autor Wiadomość

Zarejestrowani

Użytkownik

172

7
    Jaki biznes otworzyć? co się opłaca w 2014 roku?
    Jaki biznes otworzyć w 2014 roku tak aby wygenerować w pierwszym roku dochód który pokryje naszą inwestycję, macie jakieś świeże pomysły na rozpoczęcie dochodowego biznesu, podzielcie się jakimiś informacjami
    05.10.2013 09:24
    Szukaj Cytuj

Zarejestrowani

Młody użytkownik

*
    22

0
    RE: Jaki biznes otworzyć 2014
    to chyba odwieczne pytanie które zadają sobie nowe osoby które interesują się zakładaniem firmy, każdy dobry żeby kaska była, a później można dalej kombinować jak zwiększyć obroty i wymyślać inne biznesy, warto zacząć od czegoś łatwego i sprawdzonego
    07.10.2013 12:58
    Szukaj Cytuj

Zarejestrowani

Młody użytkownik

*
    11

0
    RE: Jaki biznes otworzyć 2014
    Ja planuje również założyć własną działalność gospodarczą, tak mniej więcej za rok, na razie planuje i jeszcze rozmyślam jaki biznes otworzyć żeby się nie wyłożyć czasem na samym początku, wiem również że czasami nie warto kombinować tylko zacząć od czegoś prostego, tylko ja mam tak że większość prostych biznesów mnie satysfakcjonuje, po prostu szukam swojej ścieżki, ale jak narzazie to mi nic fajnego do głowy nie wpadało, oprócz sklepu internetowego z odzieżą, myślicie że będzie to opłacalne?
    16.11.2013 17:09
    Szukaj Cytuj

Zarejestrowani

Użytkownik

60

1
    RE: Jaki biznes otworzyć? co się opłaca w 2014 roku?
    Ten wątek poruszany był już niejednokrotnie na tym forum, więc radzę troszkę poszperać Smile Wydaje mi się jednak, że tak ogólnie sformułowane pytanie nie ma do końca sensu. Wiele zależy od tego, co potrafisz i lubić robić. Prowadzenie własnego biznesu to wbrew pozorom trudna sprawa i ciężki kawałek chleba. Warto więc inwestować czas w coś, co sprawia nam jakąś przyjemność. Dlatego pomyśl, w czym jesteś dobra i poszukaj, popytaj, co z tego zakresu jest potrzebne, na co jest popyt. Pozdrawiam! Smile

fundusze unijne
    25.11.2013 11:15
    Szukaj Cytuj