• Forum finansowe oraz biznes forum poruszające tematyki takie jak: inwestycje, finanse, biznes, pomysły na biznes, własna firma, konta bankowe. W tym miejscu możesz zdobywać wiedzę ze świata finansów i biznesu lub dzielić się i wymieniać własnymi doświadczeniami, zawierać nowe znajomości biznesowe. Dołącz do nas :) Pozdrawiamy


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 Sposobów Na Oszczędzanie - Jak Oszczędzać Pieniądze
#1
W dzisiejszych czasach każdy z nas chce, abym w naszym portfelu zostawało więcej pieniędzy. 
Sposobów na oszczędzanie jest mnóstwo, natomiast polecam zapoznać się z krótkim wideo na blogu, w którym przedstawione jest 5 sposobów na oszczędzanie. Zapraszam na blog: http://ekspertfinansow.pl/5-sposobow-na-oszczedzanie/
Skuteczne metody zarabiania w internecie: http://krystiankonieczny.pl
Odpowiedz

#2
Odkładanie małych kwot - np. 5 zł dziennie. To jest 150zł w skali miesiąca.
Odpowiedz
#3
I wsadzenie tego na konto oprocentowane Smile
Odpowiedz
#4
Każdy ma jakiś inny sposób na oszczędzanie. Ja zazwyczaj staram się miesiąc w miesiąc odkładać niewielkie sumy, co zazwyczaj się udaje.
Odpowiedz
#5
Najlepiej zainstalować jakiś program do zarządzania finansami, zapisywać skrupulatnie wszystkie wydatki i po miesiącu zobaczyć w statystykach na co najwięcej wydajamy pieniądze. Rezygnacja z alkoholu lub innych używek sprawi że zaoszczędzimy w skali roku bardzo przyzwoite pieniądze.
Odpowiedz
#6
Ja z oszczędzaniem nigdy nie miałem większych problemów.  zawsze zakładałem, że określona część przychodów idzie na kupke na czarną godzinę i tego sie trzymałem
Odpowiedz
#7
Staram się żyć oszczędnie i ciągle szukam nowych sposobów na odłożenie kilku groszy. Ostatnio w ręce wpadł mi kalkulator wydatków ( [url=Staram się żyć oszczędnie i ciągle szukam nowych sposobów na odłożenie kilku groszy. Ostatnio w ręce wpadł mi kalkulator wydatków ( https://pl.kruk.eu/klienci/narzedzia/kal...r-wydatkow ) - niestety z moich obliczeń wynika, że miesięcznie przepuszczam na słodyczne nawet 100 zł :( Z batoników będzie mi chyba trudniej zrezygnować niż z dojazdów do pracy samochodem.]https://pl.kruk.eu/klienci/narzedzia/kalkulator-wydatkow [/url])  - niestety z moich obliczeń wynika, że miesięcznie przepuszczam na słodyczne nawet 100 zł Sad Z batoników będzie mi chyba trudniej zrezygnować niż z dojazdów do pracy samochodem.
Odpowiedz
#8
Ja również nie mam problemów z oszczędzaniem. Jak wiem na co odkładam to nie wybieram pieniędzy.
Odpowiedz
#9
Dużo ciekawych i przydatnych informacji znajdziecie także na stronie internetowej http://www.uslugi24.net.pl/wokol-fundusz...tycyjnych/ Fundusze inwestycyjne to przede wszystkim formy wspólnego inwestowania, które polegają na zbiorowym lokowaniu środków pieniężnych wpłaconych przez uczestników danego funduszu. Nie zawsze są to wpłaty pieniężne, czasami można też mogą mieć one postać papierów wartościowych, wpłacanych już indywidualnie. Kolejna kwestia to uczestnicy funduszu. Otóż, mogą nimi być nimi zarówno osoby indywidualne, czyli innymi słowy mówiąc, osoby fizyczne, jak i osoby prawne: przedsiębiorstwa, miasta, gminy, oraz wszelkie podmioty i jednostki organizacyjne, które nie posiadają osobowości prawnej.
Odpowiedz
#10
Istotne w oszczędzaniu jest też nie wydawanie kasyna marne, ja się ostatnio wziąłem za nasze rachunki i okazało się że po zmianie operatora i przeniesieniu numerów do Folx - https://folx.com/ to taka nowa sieć - rachunki na prawdę poleciały sporo w dół Smile
Odpowiedz
#11
Mój sposób na oszczędzanie to cotygodniowy przegląd gazetek promocyjnych, regularnie przeglądam gazetki z Biedronki, mają czasami super promocje https://www.gazetkonosz.pl/biedronka/
Odpowiedz
#12
[quote pid='10808' dateline='1519935374']
Motywacja do oszczędzania? Nie mam jej od dziecka, a skarbonkę opróżniłbym następnego dnia. Dlatego uruchomiłem usługę autooszczędzania na koncie bankowym. Zasilam swoje oszczędności przy każdej transakcji, a praktycznie tego nie zauważam. Wybrałem opcję 5% od każdej płatności, ale mamy też inne możliwości do wyboru. Warto spróbować – nic nie tracimy, a zyskać można sporo.
[/quote]
Odpowiedz
#13
Motywacja do oszczędzania? Nie mam jej od dziecka, a skarbonkę opróżniłbym następnego dnia. Dlatego uruchomiłem usługę autooszczędzania na koncie bankowym. Zasilam swoje oszczędności przy każdej transakcji, a praktycznie tego nie zauważam. Wybrałem opcję 5% od każdej płatności, ale mamy też inne możliwości do wyboru. Warto spróbować – nic nie tracimy, a zyskać można sporo.
Odpowiedz
#14
Jak oszczędzać? Najlepiej, każdego dnia odkładać niewielką kwotę na swoje konto oszczędnościowe. Jeśli będziemy robić to regularnie, po pewnym czasie uzbieramy niemałą sumkę... Gdy nią dysponuję, inwestuję ją... Natrafiłem ostatnio na platformę funduszy inwestycyjnych http://www.viennalife.pl/strefa-inwestow...-funduszy/ i chcę zacząć z niej korzystać gdyż słyszałem, że fundusze inwestycyjne są jedną z najbezpieczniejszych form inwestowania swoich oszczędności.
Odpowiedz
 

Ostatnie tematy użytkownika krykon
WątkiDataOdpowiedzi
Program Partnerski Bez Inwestycji06.01.2016, 17:021
5 Sposobów Na Zarabianie Przez Internet29.12.2015, 17:341

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  oszczędzanie na wymianie walut, e-kantor ? tymek33 10 553 28.03.2018, 08:42
Ostatni post: orbitek3
  Oszczędzanie zimą na światle skoczuś 10 1,738 25.01.2017, 14:01
Ostatni post: alordons
  Jak oszczędzać pieniądze biznesowy 19 2,281 21.04.2015, 13:44
Ostatni post: john78
  Oszczędzanie na benzynie skoczuś 18 4,044 18.12.2013, 23:36
Ostatni post: perfekta
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Biznes Forum

Forum biznesu i finansów. Masz dobry pomysł na biznes? Dobrze trafiłeś! Na biznes forum zawsze znajdziesz pomoc. Wejdź również na nasze forum finansowe by się poradzić, podpowiemy Ci jakie oferty finansowe możesz wybrać, aby zwiększyć swoje zyski.

Linki

  • Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom