Biznes forum | Pomysł na biznes

Pełna wersja: Program do przeszukiwania sieci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam programu do przeszukiwania sieci pod kątem wpisów na dany temat. Dokładnie chciałbym znaleźć strony, fora i blogi, na których mówi się o mojej firmie. Wiem, że w google da się tak wpisać ale chciałbym mieć listę w jednym pliku. Można zrobić to ręcznie ale dużo czasu na to zejdzie. Spotkał się ktoś z takim programem ?
Również przydałby mi się taki kombajn do odnajdywania blogów. W zasadzie istnieją duże zbiory katalogów i blogów,oprócz tego |google, ale faktycznie chodzi z tym bardzo dużo czasu.Odnośnie kontroli nad opinią Twojej firmy oraz treści która jej dotyczy, proponuję wpisać w wyszukiwarce G Brand watch,powinieneś znaleźć szereg narzędzi.W zasadzie możesz również skorzystać z alertów google, które możesz ustawić na swoim koncie G.
W google mogę ustawić ale tylko dostanę informacje o linku do mojej strony. Chciałbym wyszukać wszystkie informacje jakie dotyczą mojej firmy, pisane przez różne osoby na forach itp.
W serwisie http://copyact.com/ można w bezpłatnej wyszukiwarce przeszukać internet pod katem zdublowanych zdjęć i tekstów.
Tam również zupełnie innowacyjne narzędzia, które są sposobem na ochronę swoich treści.