Biznes forum | Pomysł na biznes

Pełna wersja: Pytanie Ile kosztuje dokładnie jednorazowa porada prawna?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ile kosztuje dokładnie jednorazowa porada prawna? lub gdzie za darmo mogę uzyskać taką usługę?
To zależy od firmy, bo ceny mogą naprawdę różne. Jeśli chcesz ją uzyskać za darmo, to pozostają fora o tematyce prawniczej oraz portale poruszające kwestie życia gospodarczego np. gofin.pl
Zależy od charakteru pytania i samej kancelarii.
Darmowe porady prawne zazwyczaj w praktyce nie są darmowe lub nawet jeśli nie są one płatne, to ich jakość jest adekwatna do "ceny", którą musisz zapłacić.
Witam, może byłbyś w stanie mniej więcej nakreślić problem? Moglibyśmy wtedy jakoś precyzyjniej pomóc...
No właśnie ogromną wadą kancelarii jest to że cennik u nich to abstrakcja. Walą ile chcą i tyle, co CI po widełkach jak zawsze znajdą usprawiedliwienie za krzyknięcie najwyższej kwoty z widełek. A darmowe są z takimi wymaganiami że prawie nikt ich nie spełnia. WIęc pozostaje cennik w firmach adwokackich z poradami przez telefon, u mnie matula z takich korzystała...ale że tak powiem, nie żyje, więc się nie zapytam o szczegóły.
(17.03.2016, 21:24)Pascal napisał(a): [ -> ]No właśnie ogromną wadą kancelarii jest to że cennik u nich to abstrakcja. Walą ile chcą i tyle, co CI po widełkach jak zawsze znajdą usprawiedliwienie za krzyknięcie najwyższej kwoty z widełek. A darmowe są z takimi wymaganiami że prawie nikt ich nie spełnia. WIęc pozostaje cennik w firmach adwokackich z poradami przez telefon, u mnie matula z takich korzystała...ale że tak powiem, nie żyje, więc się nie zapytam o szczegóły.

Brzmi jak czarny humor.
O bezpłatnych zapomnij, poziom udzielania darmowych porad jest dosłownie żałosny. Jeśli chodzi o cenniki w tych poradach przez telefon to też są różne zależnie czy chodzi o firmę czy prywatny problem. Ja korzystam z usług availo i powiem tak, prywatnie poniżej 50 zł jest opłata za jedną sprawę czyli rozmów może być kilka ale dotyczyć może tylko jednej sprawy, a firmowo nie korzystam ale wiem że na pewno poniżej stu złotych, dokładniej trzeba się dowiedzieć.