Biznes forum | Pomysł na biznes

Pełna wersja: BENEFIA Ubezpieczenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To dwa towarzystwa ubezpieczeniowe. BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń Majątkowych S.A. działa od 2000 roku oraz prowadzi sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych oraz BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń na Zycie S.A. Oferta Towarzystwa obejmuje ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych.
nie słyszałem nigdy o interesujących tam ofertach
A gdzie w takim razie ubezpieczasz samochód? Jestem na etapie negocjacji ceny sprowadzanego z zagranicy auta i szukam najkorzystniejszej oferty. Wykupujecie wyłącznie OC, czy wolicie dmuchać na zimne i wykupujecie pełny pakiet ubezpieczenia? Jestem osobą raczej przezorną, więc sam z pewnością wykupię także AC, ale wiem, że nie wszyscy się na to decydują. Nie wiem, w sumie, dlaczego. W razie jakiegokolwiek zdarzenia, takiego jak kradzież, włamanie czy szkody spowodowanej warunkami pogodowymi nie trzeba się martwić o żadne dodatkowe koszta. Można, oczywiście, optymistycznie myśleć, że to nigdy nas nie spotka, ale niestety, statystyki są nieubłagane. Przejrzałem kilka ofert i póki co wygrywa ta: gothaer.pl. Oprócz gwarancji wypłaty odszkodowania w wyniku zdarzeń wspomnianych wyżej oferują możliwość odholowania auta w razie poważnej stłuczki, a także podstawienie samochodu zastępczego. Jeśli masz ofertę, która to przebije, to podeślij Wink